A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

PROGRAM ODPADOVÉHO HOSPODÁRSTVA MESTA POLTÁR NA ROKY 2016 – 2020

Zber nebezpečných odpadov

Zber nebezpečných odpadov

Zber nebezpečných odpadov v meste Poltár sa uskutočňuje 2 krát ročne, spravidla v mesiacoch apríl a október, formou mobilného zberu spoločnosťou Detox, s.r.o. Presný dátum zberu bude po upresnení zverejnený v dostatočnom časovom predstihu v aktuálnych oznamoch.

UPOZORNENIE

pre majiteľov psovpes

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 12
DNES: 144
TÝŽDEŇ: 144
CELKOM: 1417633

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Obsah

Oceňovanie najlepších žiakov 2018

Sobášna sieň MsÚ v Poltári
Foto: Július Imrovič

Oceňovanie najlepších žiakov 2018

ZŠ Školská 3, Poltár

  1. Filip Siviček
  2. Barbora Sivičeková
  3. Rebeka Henžeľová
  4. Petra Turoňová
  5. Viktória Rapčanová
  6. Erik Sojka

ZŠ Slobody 2, Poltár

  1. Tomáš Fehérpataky
  2. Soňa Fehérpatakyová
  3. Samuel Šuľaj
  4. Erik Hronec
  5. Matej Šimon

Kolektívy:

  1. Vybíjaná – mladšie žiačky: Kubaliaková Hanka, Dreisigová Nina, Urbančoková Patrícia, Kocáková Lea, Rapčanová Diana, Výberčiová Lenka, Kubaliaková Alžbeta, Kubaliaková Ema, Véghová Lea, Muchová Veronika, Jahôdková Viktória, Kminiaková Nina, Sabová Petronela, Jozefíková Karolína
  2. Minivolejbal – mladšie žiačky

Dreisigová Nina, Sabová Petronela, Jozefíková Karolína, Milanová Timea, Kováčová Lívia, Kminiaková Nina, Jahôdková Viktória

  1. Minivolejbal – mladší žiaci: Urbančok Lukáš, Sabó Marián, Adam Oliver, Géč Samuel
  2. Prehadzovaná – 1. stupeň ZŠ: Kocáková Lea, Urbančoková Patrícia, Macove Jakub, Véghová Lea, Kubaliaková Alžbeta, Sabó Patrik, Muchová Veronika, Kubaliaková Ema, Samuel Vengrín
  3. Družstvo chlapcov – atletika: Balco Oleg, Balog Peter, Budáč Sebastián, Dreisig Viktor, Klimák Samuel, Klusaček Peter, Semerák Patrik, Ťažký Jakub

ZUŠ Poltár

  1. Sára Partlová
  2. Michaela Szepesyová
  3. Rebeka Henžeľová
  4. Petra Turoňová
  5. Vanessa pinková
  6. Miriama Strašková
  7. Bronislava Garajová
  8. Martina Severíniová
  9. Viktória Matušková
  10. Liana Adamová
  11. Nela Ridzoňová
  12. Roland Rszmüves
  13. Timotej Ančo
  14. Martin Račko
  15. Drahomíra Vyhrabáčová
  16. Soňa Ňuňuková

Kolektív LDO Šuli Teatro: Ema Boóczová, Andrea Hoghová, Eva Kubaliaková, Miriama Strašková, Dominika Szepesyová, Natália Balcová, Martina Gmitterová, Paulína Janíková, Denisa Szepesyová, Lea Hazuchová, Alžbeta Kováčová, Milina Lacová, Natália Zavaterníková, Viktória Strapková