A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

ZBER komunálneho odpadu ♠ rok 2018


Plán vývozu komunálneho odpadu


  • September: 3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25.
  • Október: 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30.
  • November: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27.
  • December: 3, 4, 10, 11, 17, 18, 27, 28, 31.

Žiadame občanov, aby v deň zberu komunálneho odpadu z domácností svoje zberné nádoby umiestňovali pred svoje rodinné domy vždy do siedmej hodiny rannej.

ZBER druhotných surovín ♠ rok 2018


Plán separovaného zberu plastov


  • 19. september (streda)
  • 17. október (streda)
  • 14. november (streda)
  • 12. december (streda)

Systém zberu: Plastové kontajnery - sídliská (bytové domy)
Plastové nádoby - jednotlivé ulice (rodinné domy)

Podrobnejšie informácie:
Pondelok - Piatok: 7.00 - 15.00 hod.
Združenie obcí pre likvidáciu odpadu Poltár,
tel. 047/4486643, www.zoplo.eu


Spôsob triedenia zložiek komunálneho odpadu od 1.6.2016


Zber komunálnych odpadov z domácností

Žiadame občanov, aby v deň zberu komunálneho odpadu z domácností svoje zberné nádoby umiestňovali pred svoje rodinné domy vždy do siedmej hodiny rannej.

V prípade, že ráno do siedmej hodiny nebudú zberné nádoby umiestnené pred rodinnými domami, nedôjde k vyprázdneniu týchto kuka nádob.

Taktiež žiadame občanov, aby komunálny odpad zo svojich domácností separovali – triedili a nezmiešavali zmesový komunálny odpad so zložkami odpadov, ktoré sa v meste Poltár separujú (ako napríklad plasty, sklo, papier, kovové obaly a podobne.). Separované zložky komunálnych odpadov patria do farebne rozlíšených zberných nádob.

Za porozumenie ďakujeme.

V Poltári, dňa 25.10.2016, spis číslo: 658/2016/STA
Vypracovala: Mgr. Aneta Melicherová


Zber jedlých olejov a tukov

Stály zber jedlých olejov a tukov vykonáva v meste Poltár: Čerpacia stanica Slovnaft, Ul. slobody, Poltár, prípadne mobilný zber zabezpečuje v našom meste spoločnosť BRANTNER, s.r.o.


Stanovištia rozmiestnenia špeciálnych kontajnerov na zber obnoseného šatstva a textílií v meste Poltár a jeho častiach:

  1. Poltár – Ul. Fučíkova, pri bytovom dome č. 628
  2. Poltár – Ul. sklárska, pri bytovom dome č. 593
  3. Poltár – Ul. obrancov mieru (bývalá fotoslužba)
  4. Poltár – Ul. družby (oproti bývalej predajne potravín)
  5. Poltár – Ul. slobody, pri bytovom dome č. 298 (staré sídlisko)
  6. Slaná Lehota (oproti predajne CBA)
  7. Zelené (pri zvonici)

Časový interval zberu obnoseného šatstva a textílií v meste Poltár je zmluvne dohodnutý minimálne raz za mesiac.


Nakladanie s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Poltár a jeho častí Zelené, Slaná Lehota, Prievrana, Hájiky, Maky upravuje Všeobecne záväzné nariadenie mesta Poltár č.1/2016DODATOK č.1 k VZN mesta Poltár č.1/2016 o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi, zo dňa 7. 3. 2017.

UPOZORNENIE

pre majiteľov psovpes

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 55
TÝŽDEŇ: 3623
CELKOM: 521252

Obsah

Oceňovanie najlepších žiakov 2018

Sobášna sieň MsÚ v Poltári
Foto: Július Imrovič

Oceňovanie najlepších žiakov 2018

ZŠ Školská 3, Poltár

  1. Filip Siviček
  2. Barbora Sivičeková
  3. Rebeka Henžeľová
  4. Petra Turoňová
  5. Viktória Rapčanová
  6. Erik Sojka

ZŠ Slobody 2, Poltár

  1. Tomáš Fehérpataky
  2. Soňa Fehérpatakyová
  3. Samuel Šuľaj
  4. Erik Hronec
  5. Matej Šimon

Kolektívy:

  1. Vybíjaná – mladšie žiačky: Kubaliaková Hanka, Dreisigová Nina, Urbančoková Patrícia, Kocáková Lea, Rapčanová Diana, Výberčiová Lenka, Kubaliaková Alžbeta, Kubaliaková Ema, Véghová Lea, Muchová Veronika, Jahôdková Viktória, Kminiaková Nina, Sabová Petronela, Jozefíková Karolína
  2. Minivolejbal – mladšie žiačky

Dreisigová Nina, Sabová Petronela, Jozefíková Karolína, Milanová Timea, Kováčová Lívia, Kminiaková Nina, Jahôdková Viktória

  1. Minivolejbal – mladší žiaci: Urbančok Lukáš, Sabó Marián, Adam Oliver, Géč Samuel
  2. Prehadzovaná – 1. stupeň ZŠ: Kocáková Lea, Urbančoková Patrícia, Macove Jakub, Véghová Lea, Kubaliaková Alžbeta, Sabó Patrik, Muchová Veronika, Kubaliaková Ema, Samuel Vengrín
  3. Družstvo chlapcov – atletika: Balco Oleg, Balog Peter, Budáč Sebastián, Dreisig Viktor, Klimák Samuel, Klusaček Peter, Semerák Patrik, Ťažký Jakub

ZUŠ Poltár

  1. Sára Partlová
  2. Michaela Szepesyová
  3. Rebeka Henžeľová
  4. Petra Turoňová
  5. Vanessa pinková
  6. Miriama Strašková
  7. Bronislava Garajová
  8. Martina Severíniová
  9. Viktória Matušková
  10. Liana Adamová
  11. Nela Ridzoňová
  12. Roland Rszmüves
  13. Timotej Ančo
  14. Martin Račko
  15. Drahomíra Vyhrabáčová
  16. Soňa Ňuňuková

Kolektív LDO Šuli Teatro: Ema Boóczová, Andrea Hoghová, Eva Kubaliaková, Miriama Strašková, Dominika Szepesyová, Natália Balcová, Martina Gmitterová, Paulína Janíková, Denisa Szepesyová, Lea Hazuchová, Alžbeta Kováčová, Milina Lacová, Natália Zavaterníková, Viktória Strapková