Menu
Mesto Poltár
MestoPoltár

Najmilšie pracovné stretnutie

Deti na úrade

Žiaci zo 4.B Základnej školy Slobody navštívili mestský úrad. Po absolvovaní prehliadky kancelárií a priblíženia práce jednotlivých oddelení sa presunuli do sobášnej siene, kde vyspovedali primátora mesta.

Ten im ochotne a rád odpovedal na každú jednu položenú otázku a zvedavosti šikovných návštevníkov neušiel.

Tí mu zvedavo kládli jednu otázku za druhou. Okrem pracovnej činnosti sa ho pýtali napríklad aj na súkromie, alebo na plány do budúcna. Ako uviedol primátor, úrad pracuje na projektoch, ktoré by mohli priniesť niečo dobré pre naše mesto, aby jeho budúcnosť bola lepšia. Otázky boli miestami úsmevné. V príjemnej debate takto pokračovali zhruba 20 minút.

Zaujímali sa o podujatia, na ktoré by chceli v rodnom meste ísť. Ako sme sa dozvedeli, tešia sa predovšetkým na  Deň detí, ktoré mesto pre ne pripravuje, pretože sa im na podujatí minulý rok veľmi páčilo. Ale mysleli aj na staršiu generáciu. Primátor ich ubezpečil, že pomoc sa dostáva aj im, napríklad formou novej sociálnej služby prepravného taxíka, ktorý ich odvezie do nemocnice, k lekárovi, do lekárne a ľudia túto službu často využívajú.

Zaujímal ich tiež jeho denný program na sekretariáte. „Je nabitý rôznymi stretnutiami na úrade ale aj mimo neho. Určite sa nenudím,“ odpovedal primátor s úsmevom. Na záver sa všetci spoločne odfotili, detičky dostali sladkú odmenu a veríme, že odišli z dnešného stretnutia  domov spokojné.

 

Dátum vloženia: 17. 5. 2024 17:00
Autor: -JO-

Pre občanov

Tip pre nepočujúcich

Logo

Vážení nepočujúci občania, dovoľujeme si Vám oznámiť, že pri návšteve nášho úradu môžete komunikovať aj prostredníctvom služby Online tlmočník.

Vaše požiadavky vybavíme rýchlo a jednoducho cez Skype hovor s reálnym tlmočníkom. Službu bezplatne prinášajú spoločnosť Telekom a Nadácia Pontis, a to v pondelok, stredu a piatok v čase od 8:00 do 20:00 hod.

Online tlmočníka môžete využívať pri riešení akýchkoľvek situácií. Bližšie informácie o tom, ako používať službu nájdete po kliknutí na tento link.

Autor: Radoslav Kmec, PR oddelenie Nadácie Pontis

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:8
DNES:1103
TÝŽDEŇ:4185
CELKOM:2831507

Užitočné informácie, ktoré Vás môžu zaujímať