Menu
Mesto Poltár
MestoPoltár

Všetko najlepšie!

Všetko najlepšie!

Dňa 14. septembra 2023 sa dožila vzácneho a krásneho životného jubilea 101 rokov Anna Sojková.

Milá Anna Sojková,

je nám veľkým potešením a cťou, že sa 14. septembra 2023, spojilo mnoho sŕdc a hlasov v šťastných gratuláciách k Vášmu vzácnemu krásnemu životnému jubileu. Je to veľký míľnik v živote, ktorý sa dostane len málokomu. Napriek vysokému veku vždy žiarite pokojom a nesmiernom vďačnosťou, tak ako v deň, keď sme k Vám prišli.

Vaša dlhá cesta na tejto zemi je plná skvostných príbehov a skúseností. Narodili ste sa 14. septembra 1922 v Látkach, a odvtedy ste prešli mnohými etapami a výzvami. Ale to, čo Vás robí nesmierne špeciálnou, je vaša schopnosť prinášať radosť i rozvahu. Vaša duša je ako svietiaca hviezda, ktorá osvetľuje cestu pre všetkých okolo vás.

Aj keď čas a vek nesú so sebou svoje vlastné ťažkosti, vy neprestávate byť zvedavá na svet okolo Vás. Pravidelne čítate rôzne časopisy a zaujímate sa o veci verejné. Táto vášeň a záujem sú obdivuhodné a dokazujú, že Váš duch je stále mladý a živý. Vaša odhodlanosť a nádej, ktorú nachádzate vo svojich modlitbách, sú inšpirujúce. Modlitby Vám dodávajú silu a nádej do nových dní, a to je krásny príklad pre nás všetkých. Hoci máte slabý sluch, Vaše oči sú stále jasné a ostré, čo Vám umožňuje vidieť krásu sveta okolo Vás.

Vaša dcéra Anna Lacková a syn Ladislav Sojka, spolu s ďalšími príbuznými, Vás obdarúvajú láskou, starostlivosťou a podporou. Rodinné väzby sú jedným z najdôležitejších pilierov nášho života, a Vy ste ukázali, ako je toto spojenie cenné a dôležité.

Ku gratuláciám sa pridal primátor mesta Peter Sitor. „Do ďalších rokov Vám prajeme predovšetkým zdravie a hojné Božie požehnanie. Vaše životné príbehy a múdrosť sú pre nás všetkých vzácnym darom, a my sa tešíme na to, že budeme môcť pokračovať vo Vašej ceste a učiť sa od Vás,“ poprial osobne oslávenkyni.

Dátum vloženia: 20. 9. 2023 14:07
Autor: Ľubka Šálková

Pre občanov

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13
1
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
1
28
1
29 30 31 1 2 3
1
4

Tip pre nepočujúcich

Logo

Vážení nepočujúci občania, dovoľujeme si Vám oznámiť, že pri návšteve nášho úradu môžete komunikovať aj prostredníctvom služby Online tlmočník.

Vaše požiadavky vybavíme rýchlo a jednoducho cez Skype hovor s reálnym tlmočníkom. Službu bezplatne prinášajú spoločnosť Telekom a Nadácia Pontis, a to v pondelok, stredu a piatok v čase od 8:00 do 20:00 hod.

Online tlmočníka môžete využívať pri riešení akýchkoľvek situácií. Bližšie informácie o tom, ako používať službu nájdete po kliknutí na tento link.

Autor: Radoslav Kmec, PR oddelenie Nadácie Pontis

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:6
DNES:277
TÝŽDEŇ:277
CELKOM:2872773

Užitočné informácie, ktoré Vás môžu zaujímať