Menu
Mesto Poltár
MestoPoltár

Všetko najlepšie!

Všetko najlepšie!

Dňa 14. septembra 2023 sa dožila vzácneho a krásneho životného jubilea 101 rokov Anna Sojková.

Milá Anna Sojková,

je nám veľkým potešením a cťou, že sa 14. septembra 2023, spojilo mnoho sŕdc a hlasov v šťastných gratuláciách k Vášmu vzácnemu krásnemu životnému jubileu. Je to veľký míľnik v živote, ktorý sa dostane len málokomu. Napriek vysokému veku vždy žiarite pokojom a nesmiernom vďačnosťou, tak ako v deň, keď sme k Vám prišli.

Vaša dlhá cesta na tejto zemi je plná skvostných príbehov a skúseností. Narodili ste sa 14. septembra 1922 v Látkach, a odvtedy ste prešli mnohými etapami a výzvami. Ale to, čo Vás robí nesmierne špeciálnou, je vaša schopnosť prinášať radosť i rozvahu. Vaša duša je ako svietiaca hviezda, ktorá osvetľuje cestu pre všetkých okolo vás.

Aj keď čas a vek nesú so sebou svoje vlastné ťažkosti, vy neprestávate byť zvedavá na svet okolo Vás. Pravidelne čítate rôzne časopisy a zaujímate sa o veci verejné. Táto vášeň a záujem sú obdivuhodné a dokazujú, že Váš duch je stále mladý a živý. Vaša odhodlanosť a nádej, ktorú nachádzate vo svojich modlitbách, sú inšpirujúce. Modlitby Vám dodávajú silu a nádej do nových dní, a to je krásny príklad pre nás všetkých. Hoci máte slabý sluch, Vaše oči sú stále jasné a ostré, čo Vám umožňuje vidieť krásu sveta okolo Vás.

Vaša dcéra Anna Lacková a syn Ladislav Sojka, spolu s ďalšími príbuznými, Vás obdarúvajú láskou, starostlivosťou a podporou. Rodinné väzby sú jedným z najdôležitejších pilierov nášho života, a Vy ste ukázali, ako je toto spojenie cenné a dôležité.

Ku gratuláciám sa pridal primátor mesta Peter Sitor. „Do ďalších rokov Vám prajeme predovšetkým zdravie a hojné Božie požehnanie. Vaše životné príbehy a múdrosť sú pre nás všetkých vzácnym darom, a my sa tešíme na to, že budeme môcť pokračovať vo Vašej ceste a učiť sa od Vás,“ poprial osobne oslávenkyni.

Dátum vloženia: 20. 9. 2023 14:07
Autor: Ľubka Šálková

Pre občanov

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 1 2 3
1
4 5 6
1
7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
1
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1

Sviatok

Meniny má Barbora, Babeta, Barbara, Barica

Zajtra má meniny Oto, Gerald, Otakar, Otokar, Geralda, Geraldína, Jitka, Ota, Sáva

Tip pre nepočujúcich

Logo

Vážení nepočujúci občania, dovoľujeme si Vám oznámiť, že pri návšteve nášho úradu môžete komunikovať aj prostredníctvom služby Online tlmočník.

Vaše požiadavky vybavíme rýchlo a jednoducho cez Skype hovor s reálnym tlmočníkom. Službu bezplatne prinášajú spoločnosť Telekom a Nadácia Pontis, a to v pondelok, stredu a piatok v čase od 8:00 do 20:00 hod.

Online tlmočníka môžete využívať pri riešení akýchkoľvek situácií. Bližšie informácie o tom, ako používať službu nájdete po kliknutí na tento link.

Autor: Radoslav Kmec, PR oddelenie Nadácie Pontis

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:8
DNES:81
TÝŽDEŇ:81
CELKOM:2607361

Užitočné informácie, ktoré Vás môžu zaujímať