A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Zber nebezpečných odpadov

Zber nebezpečných odpadov

Zber nebezpečných odpadov v meste Poltár sa uskutočňuje 2 krát ročne, spravidla v mesiacoch apríl a október, formou mobilného zberu spoločnosťou Detox, s.r.o. Presný dátum zberu bude po upresnení zverejnený v dostatočnom časovom predstihu v aktuálnych oznamoch.

UPOZORNENIE

pre majiteľov psovpes

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 13
DNES: 172
TÝŽDEŇ: 6090
CELKOM: 1903568

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Obsah

„PROGRAM AKO DAR“

Materská škola Sklárska darovala na Deň rodiny svojím rodičom program uvitý z básní, piesní, tančekov a scénok.

Konal sa 15. júna 2017 v kinosále kultúrneho domu v Poltári.

Z príhovoru riaditeľky MŠ Janky Abelovskej vyberáme:
Slovo rodina sa skloňuje v bežnom živote aj stokrát. Málokto sa však zamýšľa, čo je jeho skutočným významom. Rodina je miestom, kde nás čaká teplo rodinného krbu a kam sa všetci radi vraciame. Je to miesto, kde zabúdame na osobné problémy a tešíme sa z prítomnosti blízkych.Je známe, že zvlášť deti sú vnímavé a obzvlášť cítia atmosféru v rodine.V kruhu rodiny by malo byť porozumenie, láska, radosť, pokoj a pohoda. Všetci jej členovia by si mali uvedomiť dôležitosť rodiny v každom čase. Snažme sa, aby sme si všímali jeden druhého, snažili sa pomôcť si navzájom, byť jeden druhému oporou.

Rady by sme to aj napísali  aj my sami škôlkari, mamička - otecko, ale sme ešte maličkí. My vieme slová vďaky hovoriť len tak, že sa ich naučíme od starších. Hoci básničky a spievanky, ktoré  odzneli  napísali iní, ich krásny obsah patrí Vám. Prijmite náš obdiv a lásku k Vám v podobe programu, ktorý sme pre Vás pripravili. Keď sme boli maličkí, vzorne si sa o nás starala, dala si nám lásku, ktorú dieťa potrebuje.Ako sme rástli bola si stále pri nás. Musíme uznať, že nie vždy sme boli dobré deti a zapríčinili sme vám nejednu starosť. Ty si však vždy vedela odpustiť naše nezbednosti. Bola si pri nás, aj keď nie vždy sme si to až tak zaslúžili. No láska rodičov  je nezištná a Vy nás ľúbite aj s našimi chybami. Možno je teraz čas poprosiť Vás  o odpustenie za všetky vrásky, ktoré  Vám spôsobujeme a zároveň poďakovať za všetko, čo  pre nás robíte.

Sme vaše deti, ľúbime  Vás, vážime si Vás  a aj keď to nie vždy tak vyzerá, každý jeden z nás Vám  je neskutočne vďačný. A tak prijmite  v tento deň, kedy by si mal každý pripomenúť, čo pre neho jeho rodina znamená tento program od Vašich detí uvitý z básní, piesní , scénok  a tančekov.Touto cestou chcem poďakovať všetkým rodičom, starým rodičom, priateľom a známym za účasť na našom programe. Milo nás prekvapila plná kinosála.

Kolektív MŠ Sklárska